یکشنبه, 19 شهریور 1396 - 16:13

موبایل رده بالای اپل احتمالا «آیفون X» نام خواهد داشت

براساس اطلاعات و اخباری که تاکنون منتشر شده، تقریبا اطمینان داریم که اپل سه نسخه مختلف از تلفن همراه خود را به بازار معرفی خواهد کرد که طبق شایعات قبلی، شامل آیفون 7S و آیفون 7S پلاس در کنار مدل رده بالای آیفون 8 خواهد بود.

به گزارش دیجیاتو، حال اما یک توسعه دهنده نرم افزار iOS به نام «استیون تروتون اسمیت» خبر می دهد که اطلاعات موجود در نسخه نهایی iOS 11 (که روز گذشته فاش شد) به وجود یک مدل آیفون با نمایشگر OLED بدون حاشیه اشاره دارد که  «آیفون  X» نام خواهد داشت.

وی همچنین اظهار داشته که دو مدل دیگر با نمایشگرهایLCD، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس خواهند بود و اپل این بار از عرضه مدل های جدید با پسوند S خودداری خواهد کرد. این در حالی است که پیش از این تصور می شد نسخه مخصوص دهمین سالگرد عرضه آیفون، «آیفون 8» یا  «آیفون ادیشن» نام خواهد داشت.

لازم به ذکر است که اپل می تواند به راحتی اطلاعات موجود در نسخه جدید سیستم عامل موبایل خود را پیش از عرضه تغییر داده و اسم دیگری برای تلفن های هوشمند خود انتخاب کند. از همین رو باید منتظر بود و دید که کمپانی ساکن کوپرتینو، در مراسم روز سه شنبه چه نامی را برای محصول 1000 دلاری خود اعلام خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی