یکشنبه, 19 شهریور 1396 - 10:27

نسخه مفهومی بی ام و X7 رونمایی شد

با معرفیX7 مفهومی با پسوند iPerformance، پیش تولید شاسی بلند فول سایز بی ام و تأیید شد.

به نظر می رسد بی ام و در حال روانه کردن یکی از بزرگ ترین خودروهای تاریخ خود به بازار است. اخیرا باواریایی ها اعلام کردند که تا سال ۲۰۲۵ از 12خودروی الکتریکی جدید رونمایی خواهند کرد. بی ام و برای نخستین  بار اعلام کرد که خودروی استراتژیک خود، یعنی بی ام و X7 مفهومی آی پرفورمنس را در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی می کند.

به گزارش زومیت، بی ام و برای تولید شاسی بلندی ممتاز و لوکس، بسیار جدی است. این خودروساز ابتدا بی ام و مفهومی کوپه سری 8 را به نمایش گذاشت؛ خودرویی که با کوپه S کلاس مرسدس بنز و احتمالا سایر گرندتورهای بزرگ دیگر متعلق به استون مارتین نیز رقابت خواهد کرد. ولی حالا بی ام و X7 مفهومی در برنامه تولید این خودروساز آلمانی است و انتظار می رود با خودروهایی مانند مرسدس بنز کلاس GLS و حتی رنج روور اتوبیوگرافی رقابت کند.

یان رابرتسون، عضو هیأت مدیره BMW AG و مسئول فروش و برندینگ بی ام و گفت از زمانی که بی ام و فعالیت بخش خودروهای اسپورت خود را با نخستین مدل X5 در سال ۱۹۹۹ شروع کرد، هر خودروی جدید X افق تازه ای پیش روی ما قرار داده است؛ بی ام و X7 همچنان این سنت را ادامه می دهد. خودروی مدل بالای جدید خانوادهX، جایگاه بی ام و را در تولید خودروهای لوکس بهبود می بخشد و این خودروی مفهومی لوکس را به عنوان نماد برند بی ام و و حتی فراتر از آن معرفی می کند.

این خودروی شاسی بلند مظهر یکی از مهم ترین عناصر استراتژی بی ام و (در آینده: شماره یک) برای افزایش حضور در تولید خودروهای کلاس لوکس است. علاوه بر این، بی ام و X7 مفهومی نشان می دهد که این خودرو می تواند گستره وسیعی از فعالیت های اسپورت را با توانایی خودروهای الکتریکی ترکیب کند.

از لحاظ طراحی، بی ام و X7 از هر یک از زبان های طراحی فعلی که در مدل های تولیدی استفاده می شود، کاملا متفاوت و متمایز است. جالب است که به نظر می رسد طراحی این خودرو شبیه طراحی مورد استفاده در خودروی مفهومی بی ام و سری 8 باشد. نمای بیرونی بزرگ، جسورانه و بی پروا، به همراه خطوط تیز در طراحی بدنه از جمله ویژگی های این شاسی بلند است. جلو پنجره مشبک کلیوی آن بزرگ است و با چراغ های جلوی LED بزرگ و باریک، ابهت آن افزایش می یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی