یکشنبه, 12 شهریور 1396 - 09:55

نمودار قیمت گلکسی اس ۸ سامسونگ از فروردین تا شهریور

بعد از فاجعه گلکسی نوت 7، همه نگاه ها به سمت پرچمدار سری S سامسونگ بود؛ پرچمداری که برخلاف همیشه کمی  دیرتر معرفی شد اما آن قدر ویژگی خاص در خودش داشت که بتواند دوباره نگاه ها را به این کمپانی کره ای خیره کند. حالا که چند ماهی از معرفی پرچمدار سامسونگ می گذرد، تصمیم گرفتیم تا نگاهی به نمودار قیمت گلکسی اس 8  (نسخه 64 گیگابایتی) بیندازیم.

به گزارش وب سایت فناوری و اطلاعات، گل  سرسبد محصولات سامسونگ برای نخستین بار و در اواسط فروردین ماه 96 سر و کله اش در بازار ایران پیدا شد. در آن زمان برای در اختیار داشتنش باید بیش از 5 میلیون تومان هزینه می کردید! قیمتی که اصلا منطقی نبود؛ با چنین پولی خیلی ها می توانند یک کسب و کار جدید به راه بیندازند! البته این مقدار، قیمت نسخه رسمی وارد شده به بازار کشور نبود.

پس از گذشت کمتر از یک ماه (22 روز) و با ورود رسمی گلکسی اس 8 به بازار، حباب قیمتی آن نیز بالاخره ترکید؛ این یعنی شما می توانستید پرچمدار سامسونگ را با قیمتی حدود 2 میلیون و 800 هزار تومان از بازار بخرید. با این حساب اگر طرفداران پر و پا قرص این برند حدود سه هفته دندان بر جگر می گذاشتند، یک میلیون و 500 هزار تومان پول ناقابل در جیب شان باقی می ماند و به آرزوی شان هم می رسیدند!

بعد از ثبت این رکورد تاریخی، قیمت گلکسی اس 8 متعادل شد و حتی هر ماه کمی هم شاهد افت قیمت آن بودیم. در اوایل تابستان می شد این گوشی پرچمدار را با قیمتی در حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان از بازار خرید که مبلغی قابل قبول  (در دنیای امروزی) به نظر می رسد. با یک نگاه ساده می شود فهمید که در کمتر از سه ماه، قیمت گلکسی اس 8 نصف شده است! حالا و در آخرین روزهای تابستان 96، می توانید پرچمدار حال حاضر سامسونگ و یکی از پرفروش ترین گوشی های بازار را با قیمتی حدود 2 میلیون و 400 هزار تومان بخرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی