پنج شنبه, 09 شهریور 1396 - 08:38

لوگوی یوتوب تغییر کرد؛ پشتیبانی از ژست های حرکتی در اپلیکیشن موبایل

همانطور که احتمالا می دانید سرویس پخش ویدئوی «YouTube» تقریبا 12سال پیش معرفی شده و حالا یکی از بزرگ ترین تحولات خود را در قالب تغییر لوگو تجربه می کند؛ لوگوی جدید شامل نوشته یوتیوب به رنگ مشکی بوده که در سمت چپ آن نشان قرمز رنگ سرویس مشاهده می شود.

به گزارش دیجیاتو، تغییر اخیر در واقع تأکید لوگو را از کلمه «Tube» به دکمه «Play» جابه جا کرده که به گفته کمپانی، طراحی انعطاف پذیرتری داشته و در پلتفرم ها و دستگاه های مختلف کاربردی تر خواهد بود.

همچنین لوگوی اپلیکیشن موبایل یوتیوب نیز تغییر خواهد کرد و با جابه جایی رنگ های قرمز و سفید، به یک آیکون مربعی تبدیل شده که طبق اظهارات کمپانی، خصوصا در نمایشگرهای کوچک راحت تر دیده می شود. 

لازم به ذکر است که رابط کاربری اپلیکیشن مورد بحث نیز دچار تغییراتی شده و حالا با ظاهری مرتب تر، دسترسی به بخش های مختلف را راحت تر می کند. همچنین قابلیت استفاده از ژست های حرکتی نیز معرفی خواهد شد که به عنوان مثال امکان مشاهده ویدئوهای قبلی و بعدی را با سوایپ کردن به چپ و راست فراهم می کند.

گفتنی است در نهایت امکان تغییر سرعت پخش ویدئو (مانند نسخه دسکتاپ) نیز به اپلیکیشن یوتیوب اضافه خواهد شد که کاربران باید در آپدیت جدید، منتظر ویژگی های مورد اشاره باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی