چهارشنبه, 18 مرداد 1396 - 12:30

با گران قیمت ترین مدل فورد F-150 آشنا شوید

فورد، قیمت نسخه های مختلف پبکاپ F-150 مدل ۲۰۱۸ را اعلام کرده است که گران ترین مدل، قیمتی بیش از ۷۱ هزار دلار دارد و گران ترین وانت استاندارد دنیا محسوب می شود.

به گزارش زومیت،یک صد سال پیش، فورد اولین وانت خود را معرفی کرد که بر اساس محصول مشهور فورد یعنی مدل T ساخته شده بود و با نام TT شناخته می شد. این وانت اولیه، توانایی حمل یک تن بار داشت. فورد TT خودرویی مخصوص کار بود و در آن زمان ۶۰۰ دلار قیمت داشت که با معیارهای امروزی، در حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ دلار برآورد می شود.

به تازگی، فورد مدل ۲۰۱۸ خودروی F-150 را معرفی کرده است که گران قیمت ترین نسخه ی آن قیمتی نزدیک به شش برابر مدل TT دارد و دقیقا ۷۱ هزار و ۱۸۵ دلار فروخته خواهد شد. البته با چنین قیمتی می توان نسخه ای فول آپشن فورد F-150 رپتور را نیز خریداری کرد که البته کارایی متفاوتی دارد و چندان به عنوان یک خودروی کار مناسب نیست. با این مبلغ می توان به سراغ فورد F-150 Limited SuperCrew نیز رفت که قیمت دقیق آن، ۷۰ هزار ۸۹۰ دلار است.

این مدل به پیشرانه ی ۳.۵ لیتری شش سیلندر اکوبوست، سیستم چهارچرخ محرک و جعبه دنده ی ۱۰ سرعته ی خودکار مجهز است. البته قیمت تمامی این گزینه ها، تقریبا به بی ام و سری ۷ جدید نزدیک شده است و شاید افراد زیادی نباشند که بخواهند چنین مبلغی برای یک خودرو با مصارف صنعتی هزینه کنند.

قیمت بالای این وانت، مشکل چندان بزرگی ایجاد نمی کند؛ چون همچنان نسخه هایی از فورد F-150 وجود دارند که برچسب قیمتی آن ها با یک خودروی سواری هماهنگی دارد. ارزان ترین مدل فورد F-150، در تیپ XL تک کابین که فاقد سیستم چهارچرخ محرک است، تنها ۲۸ هزار و ۶۷۵ دلار قیمت دارد. این وانت بار به رادیوی FM/AM و کف پوش وینیلی نیز مجهز است که برای چنین قیمتی مناسب هستند. مدل بعدی، تیپ XLT است که قیمت آن کمی بیش از ۳۴ هزار دلار است.

برای کسانی که به دنبال یک وانت بار لوکس هستند، مدل Limited موجود است که قیمت پایه ی آن ۵۳ هزار و ۹۴۵ دلار خواهد بود. با اضافه کردن حدود ۶ هزار دلار به این مبلغ، می توان آپشن هایی چون تودوزی تمام چرم، دوربین دید ۳۶۰ درجه و بسیاری از امکانات دیگر را با این خودرو دریافت کرد. البته آپشن های بسیاری را می توان برای فورد F-150 سفارش داد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

برای مثال می توانید پکیج تریلر به قیمت ۹۹۵ دلار، کاور محفظه ی بار به قیمت ۹۹۵ دلار، رنگ سفید پلاتینیومی به قیمت ۵۹۵ دلار، پوشش داخلی محفظه ی بار به قیمت ۴۹۵ دلار، اکسل دارای ضریب ۳.۵۵ با قیمت ۴۷۰ دلار و در انتها باک بنزین ۱۳۵ لیتری به قیمت ۴۴۵ دلار را برای این خودرو سفارش دهید. البته قیمت این آپشن ها زمانی که بیش از ۷۰ هزار دلار خرج یک وانت می کنید، چندان به چشم نمی آید و خیلی مهم نیست که ۱۰۰ دلار بالاتر یا پایین تر پرداخت کنید.

در انتها باید اشاره کرد که فورد F-150 Limited مجهز تمامی آپشن های موجود، یک خودروی لوکس و پیشرفته است که امکانات زیادی دارد؛ این مسئله، نسخه ی لیمیتد را کاملا متفاوت از F-150 رپتور می کند که یک محصول آفرود تمام عیار البته با قیمت مشابه است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی