دوشنبه, 29 خرداد 1396 - 12:52

برترین طرح های مسابقه گروه خودروسازی فیات-کرایسلر اعلام شد

آخرین دوره مسابقات طراحی خودرو توسط گروه فیات-کرایسلر برگزار شد.

به گزارش زومیت،مسابقات امسال میان دانش  آموزان دوره های دهم تا دوازدهم برگزار و از آن ها خواسته شده بود تا خودروی دوج، در ۳۰ سال آینده را طراحی کنند. ۳ دانش آموز از ایالت های جورجیا، دلاوِر و میشیگان حائز بالاترین امتیاز شدند و به عنوان برندگان امسال این دوره از مسابقات لقب گرفتند.

جایزه نفرات برتر این مسابقات، شرکت در دوره دوهفته ای طراحی خودرو در دانشگاه لارنس به همراه سه روز اقامت در میشیگان همراه با بازدید از نمایشگاه طراحی EyesOn در این شهر و یک دستگاه مک بوک پرو بود.

مارک تراستل، مدیر اجرایی بخش طراحی خودروهای شرکت فیات-کرایسلر، درباره این مسابقات می گوید:

برگزاری این دست از مسابقات به ما کمک می کند با ایجاد ارتباط میان تیم طراحی شرکت و استعدادهای ناب در زمینه طراحی خودرو از سراسر کشور، به این دانش آموزان کمک کنیم در آینده راه خود را جهت تبدیل شدن به طراحان برجسته صنعت خودرو به درستی انتخاب کنند. تمام طرح های دریافتی در این مسابقات، خلاقانه و نشان از دید وسیع دانش آموزان به مقوله ی طراحی خودروها طی ۳۰ سال آینده هستند.

اولین دوره از سری مسابقات طراحی شرکت فیات-کرایسلر در سال ۲۰۱۳ و با هدف ایجاد انگیزه استخدام در میان طراحان جوان و مستعد خودرو برگزار شد. در آغاز، این مسابقات محدود به شهر دیترویت بود؛ اما تمایل و گرایش روزافزون به طراحی خودرو عوامل برگزاری مسابقات را مجاب کرد با هدف استعدادیابی و افزایش مهارت های فردی برندگان، این مسابقات را در سطح ملی برگزار کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی