دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395 - 07:25

نخستین همایش آموزشی طراحی و راه‌ اندازی سایت در مشهد برگزار می‌شود

نخستین همایش آموزشی طراحی سایت در شش ساعت، روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه امسال در مرکز همایش‌های مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته ارم در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی زمان تغییر، این همایش به ارائه روش‌های طراحی، نصب و راه‌اندازی سایت به‌صورت تئوری، عملی و کاربردی از انتخاب دامنه و هاست تا تحویل پروژه آماده شده به مشتری و تمامی نکاتی مهم در زمان طراحی و راه‌اندازی سایت می‌پردازد.

در این همایش سعی شده با انتقال دانش تخصصی و کاربردی از طریق سخنرانی اساتید، مشاوران و مدیران متخصص حوزه طراحی و توسعه وب تجارت الکترونیک دیجیتال مارکتینگ و نیز ارائه تجربیات و نتایج زمینه‌های کسب دانش و تجربه برای صاحبان کسب‌وکار، مدیران و دانشگاهیان و تمام فعالان حوزه اینترنت فراهم شود.

مخاطبان همایش تمام مدیران بخش خصوصی، صاحبان کسب‌و‌کار، دانشگاهیان، کارشناسان فروش، فعالان حوزه اینترنت و سایر علاقه‌مندان به کسب درآمد از اینترنت هستند.

قابل ذکر است، پکیج کاربردی و آموزشی شامل فایل آموزشی مطالب ارائه شده در همایش به همراه دی‌وی‌دی جدیدترین و حرفه‌ای‌ترین قالب‌های طراحی سایت شرکتی، خبری، فروشگاهی و آموزشی و ضروری‌ترین افزونه‌های مورد استفاده در سایت‌های جدید با قابلیت به‌روزرسانی به مدت یک سال به ارزش 500 هزار تومان به‌صورت رایگان به شرکت‌کنندگان در همایش اهدا می‌شود.

همچنین به تمامی شرکت‌کنندگان در همایش گواهی آموزشی از سازمان فنی حرفه‌ای اعطا می‌شود.علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در همایش می‌توانند به آدرس سایت رسمی همایش http://www.wpsites.ir/ مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی