شنبه, 13 آذر 1395 - 16:20

به مناسبت روز بیمه / بیست و سومین همایش ملی و نهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه آغاز به کار کرد

امروز سیزده آذرماه در تقویم کشورمان به نام  روز ملی بیمه ثبت شده است،  بیست و سومین همایش ملی و نهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه در سالن همایش های برج میلاد امروز آغاز می شود. این همایش با عنوان «کارکردها و سازوکارهای بازار در صنعت بیمه» که موضوع آن در اختتامیه همایش سال گذشته مورد توافق قرار گرفت،  برگزار می شود.

این همایش با حضور 2500 نفر از دست اندرکاران صنعت بیمه و دانشگاهیان با 5 هدف شامل «بررسی تازه ترین یافته های علمی در صنعت بیمه»، «دسترسی به پیشنهادات کاربردی برای برنامه ریزی و سیاست گذاری در صنعت بیمه»، «تاثیرگذاری در صنعت بیمه با سیاست های فرا و درون صنعتی»، «گردهمایی علاقه مندان و دست اندرکاران صنعت بیمه که منجر به آشنایی بیشتر دانشگاهیان و فعالان صنعت می شود» و سرانجام« فراهم سازی امکان ملاقات هیات های داخلی و هیات های خارجی که می خواهند به تفاهم هایی برای سرمایه گذاری و امکان امضای قراردادهای تجاری برسند» برگزار می شود.

محورهای همایش طبق اعلام کمیته سیاست گذاری و پژوهشکده بیمه مرکزی، « فضای کسب و کار در صنعت بیمه»، « تحلیل ساختارهای بازارهای مستقیم و اتکایی»،« قیمت گذاری در بازار»، « نوآوری در محصولات بیمه ای»،« تعامل  با دیگر بازارهای مالی» و« ورود بیمه گران خارجی » عنوان شده است.

گفتنی است در اين همايش پنل های تخصصي در 5 سالن همايش به طور همزمان برگزار و با حضور خبرنگاراني از رسانه هاي كشورهاي فرانسه، روسيه ، آذربايجان، لوگزامبورگ، انگلستان، لبنان و امارات پوشش داده مي شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی