پنج شنبه, 20 مهر 1396 - 08:00

همایش ملی کارآفرینی و توسعه صادرات در محمودآباد

همایش ملی کارآفرینی، توسعه صادرات و بین المللی سازی کسب و کار اواخر مهرماه امسال در مجتمع نفت محمودآباد برگزار خواهد شد. دکتر امیرحسین آزادنیا، دبیر این همایش روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، در محمودآباد گفت: این همایش یک روزه با حضور صاحبان صنایع و کسب و کار و مدیران بانک های عامل و مدیران اقتصادی و متولی در حوزه اشتغال و اقتصاد در تاریخ 27 مهرماه امسال به میزبانی مجتمع آموزشی و ورزشی نفت محمودآباد برگزار خواهد شد.

وی گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» مزین شده است این همایش به همت استانداری مازندران و فرمانداری شهرستان محمودآباد و دانشگاه پیام نور استان مازندران، خانه صنعت، معدن و تجارت استان و با همکاری دانشگاه های مطرح کشور مهرماه جاری با حضور جمعی از صاحب نظران دانشگاهی، کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد.

وی افزود: همایش مذکور با هدف بحث و تبادل نظر میان صاحب نظران کسب و کار، صاحبان صنایع و مسئولان اجرایی به منظور ارائه راهکارهای اثربخش در اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و دستیابی به راهبردهای موثر رویارویی با چالش های نوین کسب و کار برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این همایش در 16 محور اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، مدیریت استراتژیک، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت نوین بانکداری و بیمه، مدیریت بیمارستانی و حوزه سلامت، نوآوری، کارآفرینی و توسعه پایدار، مدیریت مالی، ریسک و سرمایه گذاری، مدیریت توسعه شهری و محیط زیست، کسب و کار بین الملل و توسعه صادرات، توانمندسازی کسب و کار و توسعه صادرات، کسب و کارهای کارآفرینانه و اقتصاد دانش بنیان، ارائه تجربیات موفق در حوزه کسب و کار و کارآفرینی و سایر موضوعات مرتبط به مدیریت و کارآفرینی و با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

social@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی فرصت امروز