چهارشنبه, 25 مرداد 1396 - 16:28

یک هفته با اپلیکیشن های ایرانی؛ آغاز جشنواره «متولد ایران» در کافه بازار

«متولد ایران» عنوان دومین جشنواره کافه بازار در حمایت از تولیدات ایرانی در صنعت موبایل است که از 25 الی ۳۱ مردادماه برگزار می شود. در این مدت صفحه اول بازار فقط به برنامه ها و بازی های ایرانی اختصاص می یابد و محصولات شماری از توسعه دهندگان خلاق و پرتلاش، در معرض دید ۳۴ میلیون کاربر ایرانی این سرویس قرار می گیرد.

به گزارش دیجیاتو کافه بازار خبر می دهد که در سال گذشته و تجربه اول برگزاری این جشنواره، نصب برنامه های ایرانی با 15درصد رشد مواجه شد. «یاسمن حقیقی خوشخو»، مدیر اجرایی جشنواره  «متولد ایران» می گوید: «اگر به تولیدات ایرانی اعتماد کنیم و از آنها بیشتر بهره ببریم، تولید محصول باکیفیت ایرانی رشد شتابان تری خواهد گرفت.»

کافه بازار امیدوار است این اقدام با همراهی بیش از ۲۱ هزار توسعه دهنده ایرانی، علاوه بر شناساندن محصولات باکیفیت به کاربران و جلب اعتماد آنان، سبب اقبال بیشتر به برنامه ها و بازی های داخلی و رونق بیشتر این صنعت در ایران شود.

مدیر اجرایی این جشنواره اظهار امیدواری می کند که همه مردم به این باور برسند که بسیاری از تولیدات ایرانی، باکیفیت  هستند و با حمایت از محصول بومی تولیدشده توسط هموطنان، می توان رشد صنعت اپلیکیشن موبایل در ایران را سرعت بخشید.

در هفته حمایت از محصولات ایرانی، کاربران علاقه مند در شبکه های اجتماعی می توانند برای حمایت از تولیدکنندگان اپلیکیشن و بازی ایرانی، با هشتگ «#متولدایران» محبوب ترین بازی و برنامه های ایرانی روی موبایل خود را معرفی کنند. در پایان، محصولات محبوب تر در بازار به مخاطبان و کاربران معرفی خواهند شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

social@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی فرصت امروز