چهارشنبه, 11 مرداد 1396 - 14:54

نخستین رویداد کارآفرینی دانشگاه شریف برگزار می شود

اولین کنفرانس کارآفرینی با هدف بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین و نقش دانشجویان و اساتید در توسعه کارآفرینی به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

 این کنفرانس محلی برای تبادل نظرات و آرا و بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین و توسعه نقش دانشجویان و اساتید در تحقق این مهم است. توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت ها و قابلیت های کارآفرینانه آنها، نحوه استفاده و تعامل با بخش خصوصی در جهت توسعه کسب  و کارهای دانش بنیان و بررسی الگوها و مدل های بین المللی در ارتباط با توسعه نوآوری و کارآفرینی از مهمترین اهداف این کنفرانس است.

بهره گیری از ظرفیت و توان تشکل های دانشجویی جهت توسعه کارآفرینی، اهمیت ترویج و فرهنگ سازی در جهت توسعه کارآفرینی در دانشگاهها ، ابزارها و نهادهای حمایت از کسب وکارهای نوپای دانشجویی ،الزامات پایدارسازی کسب و کارهای دانش بنیان، خلاقیت، نوآوری و توسعه کار آفرینی از ویژگیهای بارز دانشگاه کارآفرین است.

گفتنی است نخستین كنفرانس كارآفريني با رویکرد الزامات دانشگاه كارآفرين  را در تاریخ 21 و 22 آذر ماه سالجاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

social@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی فرصت امروز