سه شنبه, 03 مرداد 1396 - 16:29

آمازون در حال ساخت یک کسب و کار چند میلیارد دلاری دیگر است

فرصت امروز : آمازون در تجربه 20 ساله خود در خرده فروشی آنلاین، تقریبا بر مصرف کنندگان متمرکز است، اما در سال 2015، مدیر بخش فناوری سیاتل، جف بزوس، تصمیم گرفت به منظور بهره برداری بهتر در کسب و کار آنلاین یک بازار جدید برای استفاده رایگان از بازار کسب و کار به نام «کسب وکار آمازون» در ایالات متحده راه اندازی کند و این سیستم عامل در ماه دسامبر 2016 در آلمان و سپس در ماه آوریل نیز در انگلستان راه اندازی شد.

طبق گفته رئیس شرکت آمازون در بریتانیا، بیل برکلند، «کسب و کار آمازون» شروع به انجام وظایف خود می کند. وی در طول یک مصاحبه در دفتر شرکت خود در لندن اعلام کرد که ایالات متحده حدود 400000کسب و کار و یک میلیارد دلار از «کسب و کار آمازون» به دست آورده است. همچنین افزود: 45000 فروشنده تا پایان سال اول در آمازون شروع به کار خواهند کرد.

برکلند اعلام کرد: این یک بازار است که مشتریان کسب و کار بدون مشکل خاصی می توانند به آن اعتماد داشته باشند. و احتمال زیاد هر آنچه را که می خواهند در آمازون پیدا خواهند کرد. آمازون می خواهد شرکت ها برای خرید تمامی وسایل خود از جمله رایانه های جدید و کاغذ A4 تا ابزار پاک کننده سرویس های بهداشتی به آنها مراجعه کنند. در حال حاضر بیش از 100 میلیون محصول در لیست آمازون وجود دارد که می تواند توسط افراد خارج از ایالات متحده، انگلستان و آلمان نیز قابل دسترسی باشد. مشتریان در هر کشور اتحادیه اروپا می تواند رویAmazon. co. uk  کلیک کنند و خرید خود را انجام دهد.

چگونه کسب و کار آمازون با Amazon. com متفاوت است؟

«کسب و کار آمازون» از سایت آمازون که در بسیاری از مناطق قابل دسترسی است متفاوت است. کسب و کار آمازون، برای خرید محصولات، قیمتی بدون مالیات بر ارزش افزوده را ارائه می دهد که شامل ویژگی هایی است که به طور خاص در کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد مانند مجموعه گزارش و تجزیه و تحلیل که به شرکت ها کمک می کند هزینه های خود را ردیابی و محدود کنند.

کاتالوگ محصولات Amazon. co. uk در دسترس است. برخلاف Amazon. co. uk، کسب و کار آمازون حمل و نقل رایگان یک روزه را به مشتریان زمانی  که آنها بیش از 30 پوند هزینه کرده باشند ارائه می دهد. کاربران عضو آمازون که یک حساب کسب و کار را ایجاد می کنند همچنین می توانند از حمل و نقل رایگان در کسب و کار آمازون  استفاده کنند.

برکلند گفت: کسب و کار آمازون یک بخش بزرگ از بازار است، بنابراین ما باید راه طولانی ای را به پیش ببریم. این همان چیزی است که ما فکر می کنیم مشتریان کسب و کار ارزش آن را درک می کنند. ما قادر به ارائه هیچ اعدادی نیستیم که نشان دهد که در راه اندازی کسب و کار آمازون چقدر سرمایه گذاری شده است. برکلند گفت که برای آمازون مهم نیست که کسب و کار از طریق Amazon. co. uk یا Amazon Business انجام می شود یا نه.

این شرکت قصد دارد برای حمایت از برخی از رویدادها برای کمک به ترویج نام تجاری خود، شرکت کند. تمام تلاش های مهندسی برای کسب و کار آمازون در خارج از انگلیس انجام می شود، اما آمازون برای فروش اختصاصی، بازاریابی، تهیه و تیم برای کسب و کار آمازون افرادی را در سطح محلی استخدام کرده است. کسب و کار آمازون  5000 شغل در سال جاری در انگلیس ایجاد کرده است.

گزارشگر ارشد تکنولوژی بیزینس اینسایدر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

social@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی فرصت امروز