دوشنبه, 26 تیر 1396 - 16:06

چهار راه برای تبدیل شدن به یک میلیونر، حتی زمانی که با چیزهای کوچکی شروع می کنید

تیموتی سیکس، کارآفرین و کارشناس سهام، وکیل و تاجری مشهور است. وی چندین مقاله در حوزه کسب و کار دارد که در اینجا به شرح یکی از آنها می پردازیم.

سخت ترین قسمت موفقیت در شروع آن نهفته است، بنابراین باید یاد بگیریم که چگونه کسب و کار خود را شروع کنیم؟ پس باید بدانید با وجود چالش هایی که پیش روی شماست، راهی برای تبدیل شدن به یک میلیونر حتی زمانی که با چیزهای کوچک کسب و کار خود را آغاز می کنید وجود دارد.

در این مقاله قصد دارم به شما چهار دلیل نشان دهم که ثابت می کند می توانید با یک سرمایه گذاری کوچک تبدیل به یک میلیونر شوید.

1- در وهله اول بر یادگیری تمرکز کنید نه بر دستاوردهای بزرگ

آموزش عالی، بزرگ ترین سلاح شماست. پس ابتدا روی آموزش و یادگیری تمرکز کنید. اشتباه نکنید و ابتدا روی دستاورد های بزرگ تمرکز نکنید. تمامی چیزهایی را که توانایی یادگیری اش در شما وجود دارد بیاموزید زیرا این یادگیری ها همان چارچوب پایه ای برای دستاوردهای درازمدت است.

به همین دلیل می گویند اگر یک میلیونر ورشکست شود، تقریبا همیشه می تواند آن سرمایه از دست رفته را بازگرداند و این موضوع به این دلیل است که سرمایه گذاران ممکن است پول خود را از دست داده باشند، اما آنها دانش خود را در مورد چگونگی بازگشت به جایی که نیاز دارند، از دست نمی دهند و دانش، بر خلاف سرمایه های مالی از دست رفتنی نیست. بنابراین بهتر است فراموش نشود که به جای دستاوردهای بزرگ در مرحله اول بر یادگیری و آموزش تمرکز کنید.

2- شما می توانید بارها به صورت آنلاین در مورد هر موضوعی یاد بگیرید

من از اینترنت سپاسگزارم زیرا اینترنت بزرگ ترین کتابخانه و منبع اطلاعاتی گسترده ای در جهان است. شما هم اکنون در حال خواندن این مقاله هستید و اطلاعات و دانشی را به دست می آورید که 40 سال پیش اینچنین آسان به دست نمی آمد. از اینترنت به طور کامل برای خواندن کتاب ها، مرور مقالات یا تماشای آموزش های ویدئویی بهره مند شوید. هر روز بخشی از وقت تان را برای یادگیری موضوعی به صورت آنلاین صرف کنید که می تواند شامل یک سری ویدئو یا حتی خواندن یک وبلاگ مورد علاقه باشد. زمانی که به یادگیری منظم عادت کردید متوجه خواهید شد که این موضوع در پیشرفت شما در کسب و کارتان نقش بزرگی خواهد داشت.

3- روی موضوعات و موقعیت هایی که به آنها علاقه مند هستید تمرکز کنید

این روزها شما می توانید در مورد هر چیزی یاد بگیرید و همچنین می توانید هر آنچه را که مشتاق رسیدن به آن هستید هدف تان قرار دهید. من یک شکاف در بازار را پیدا کردم و دانش را به افرادی که قادر به دسترسی به این نوع اطلاعات نیستند، ارائه می دهم. شما می توانید این کار را در هر موقعیتی انجام دهید. بنابراین، هنگامی که به موقعیت مورد علاقه خود پی می برید و آن را پیدا می کنید، در مرحله بعد برای دسترسی به اطلاعات مربوط به آن موقعیت به اینترنت مراجعه می کنید. در اصل شما شروع به به دست آوردن سود بزرگی می کنید.

4- تخصص خود را با ایجاد محتوای رایگان ثابت کنید

شهرت شما به عنوان یک مقام، به کسب و کار جدیدتان بستگی دارد، به همین دلیل من یک راهنمای سهام پنی ایجاد کردم و دسترسی به آن را برای عموم آزاد گذاشتم تا به صورت رایگان به آن دست پیدا کنند. شما ممکن است تبلیغات مربوط به آن را در رسانه های اجتماعی مشاهده کرده باشید. به یاد داشته باشید یکی از راه های موفقیت این است که از طریق محتوا های تان برای خودتان شهرت ایجاد کنید.

این کار ایجاد دروازه ای به سوی موفقیت است، زیرا از طریق محتوا های رایگان می توانید شروع به ایجاد روابط با دیگران کنید که ارزش کار شما را می دانند و از آن قدردانی می کنند و این روابط باعث کسب شهرت برای محصول و خدمات تان می شود. پس آگاه باشید که از این روش می توانید به هدف تان دست یابید و افراد زیادی را جذب کالا و خدمات جدید خود کنید.

فراموش نکنید که شما می توانید کارهای زیادی با سرمایه اندک انجام دهید

در گذشته شاید فکر می کردید که سرمایه عظیمی برای شروع کسب و کار و نیز کسب موفقیت نیاز دارید اما اکنون نباید اینچنین بیندیشید. اکنون می توانید کارهای بزرگی را با سرمایه اندک شروع کنید. پس ابتدا باید کاری را که به آن علاقه مند و مشتاق انجام دادنش هستید بیابید و دانش و اطلاعات تان را در موضوع مورد علاقه خود افزایش دهید، سپس شروع به تولید محصول یا ارائه خدماتی کنید که نیاز های افراد را برطرف کند. در نهایت، برای ایجاد روابط از طریق نشان دادن خود به عنوان صاحب منصب در ارائه خدمات و تولیدات خاص خود تلاش کنید. این چهار مورد گفته شده را با هم ادغام کنید؛ در این صورت می توانید به سوی موفقیت گام بردارید.

ارتباط با نویسنده : s.kiumarsi92@gmail.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

social@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی فرصت امروز