اینفوگرافیک

اینفوگرافیک مدیریت، کسب و کار و بازاریابی

اینفوگرافیک های مدیریت، کسب و کار و بازاریابی برای یادگیری سریع مطالب از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به همین دلیل در این بخش سایت انواع اینفوگرافیک های مدیریتی ارائه می شوند.

.
درون ذهن یک مدیر موفق

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:58

درون ذهن یک مدیر موفق

يک مدير موفق و تاثيرگذار ظالم نیست، تنها در مواقع اضطراري دستور مي‌دهد، ريزبين و بهانه جو نيست و موجب ترس و وحشت کارمندانش نمي‌شود. يک مدير موفق مي‌تواند همواره در دسترس بوده، رفتار دوستانه و کاملا دلسوزانه داشته باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
مدیریت نیروی انسانی

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:45

مدیریت نیروی انسانی

شرکت‌هایی که تعداد کارمندان آنها کمتر از 50 نفر است به ندرت دپارتمان نیروی انسانی ایجاد می‌کنند.شرکت‌ها به‌صورت میانگین به ازای هر 50 الی 55 کارمند نیازمند یک کارمند در دپارتمان مدیریت منابع انسانی خود هستند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
هفت نوع از کارمندانی که مستحق اخراج هستند

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:15

هفت نوع از کارمندانی که مستحق اخراج هستند

کارمندانی که رفتار مشکوک دارند،کارمندی که از پوشش مناسب برای محیط کار استفاده نمی کند،کارمند گیج و سر به هوا،کارمندانی  که به وظایف شان  در محیط کار عمل نمی کنند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
سربالا اما جانفرسا

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 19:53

سربالا اما جانفرسا

اعلام رشد مثبت اقتصادی چهار درصد در سه ماهه دوم سال در حالی که مردم  در زندگی روزمره خود سختی های اقتصادی را با گوشت و پوست خود احساس می کنند،ابروهای زیادی را بالا انداخته است.با این حال اقتصاد و...
آینده از آن دورکاری است

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 18:46

آینده از آن دورکاری است

طبق آمارهای ارائه شده یک نفر از هر پنج نفر در جهان دورکاری می کند.خصوصا کارمندانی که در منطقه خاورمیانه،آمریکای لاتین و آسیا زندگی می کنند.از هر 10 نفر یک نفر کار خود را از خانه انجام می دهد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
5 نشانه ناخشنود بودن کارمندان شما

یکشنبه, 21 دی 1393 - 00:42

5 نشانه ناخشنود بودن کارمندان شما

بیایید با این واقعیت روبه‌رو شویم:هیچ‌کس کارکردن را دوست ندارد. انسان به طور کلی موجود تنبلی است، اما برای زندگی کردن باید کار کند. معنا و تعریف زندگی کردن با توجه به شرایط و جایگاه افراد می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
غولهای بانکی با پول سپرده گذاران چه می کنند

جمعه, 19 دی 1393 - 00:35

بنگاهداری در اقتصاد بزرگ دنیا

غولهای بانکی با پول سپرده گذاران چه می کنند

تصویر خندان کارمند بانکی که یک پول قلمبه را به حساب مشتری خوابانده است،تازه سرآغاز چرخه ای عظیم،بین المللی،چندین لایه،پیچیده و هدفمند است که ستون فقرات سیستم مالی دنیا به شمار می رود. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
دشواری ها ، مصائب و نتایج کار با مدیر غیرمنطقی و بداخلاق

چهارشنبه, 17 دی 1393 - 00:25

دشواری ها ، مصائب و نتایج کار با مدیر غیرمنطقی و بداخلاق

طبق نتایج آخرین نظرسنجی‌ها در امریکا کارمندان 13 ساعت در هفته و 6/2 ساعت در آخر هفته نگران عکس‌العمل‌های مدیران‌شان هستند. مجموع این ساعت‌های نگرانی و دلواپسی از رفتار مدیران در مجموع هر هفته به 19/2 ساعت می‌رسد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
حقایقی در مورد جلسه های کاری

پنج شنبه, 04 دی 1393 - 11:05

حقایقی در مورد جلسه های کاری

 از جلسه های کاری عموما به عنوان موتور محرک افزایش بهره وری در محیط کار یاد می شود.  راه موثر و مفید برای گرد آمدن عده ای به منظور بحث و تبادل نظر در مورد ایده های جدید و صحبت در مورد موضوعات مختلف ،...
چگونه با اتلاف وقت مقابله کنیم؟

سه شنبه, 02 دی 1393 - 10:55

10 دلیل عمده اتلاف وقت

چگونه با اتلاف وقت مقابله کنیم؟

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط وب سایت آفیس تایم ، به 10 دلیل عمده اتلاف وقت در روز بر اساس زمانی که افراد در طول روز به امور مختلف اختصاص می دهند ، خواهیم پرداخت. برای مشاهده این فایل اینفوگرافیک می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.
کارمند ناخشنود چقدر روی دست کارفرما خرج می گذارد؟

شنبه, 22 آذر 1393 - 17:49

کارمند ناخشنود چقدر روی دست کارفرما خرج می گذارد؟

محیط کار در نقاط مختلف دنیا مدت هاست با یک گرفتاری به نام سطح پایین تعهد نسبت به انجام وظایف درگیر است. به عنوان مثال ، پژوهش ها حکایت از آن دارد که از هر 10 امریکایی 7 نفرشان با تمام توان کار نمی کنند و این موضوع بیش از آنچه آنها فکر می کنند بر کسب و کارها اثر گذار است. برای مشاهده این فایل اینفوگرافیک از لینک زیر اقدام نمایید.
7 مرحله استراتژی بهینه سازی محتوا

پنج شنبه, 20 آذر 1393 - 17:42

7 مرحله استراتژی بهینه سازی محتوا

اهداف کسب و کار شما چیست؟ تحقیق برنامه تولید و ساخت محتوا انتشار ارتقا بخشیدن تجزیه و تحلیل جهت دانلود این فایل از لینک زیر اقدام نمایید.
بنزین ایران در میان 10 کشور ارزان دنیا

سه شنبه, 18 آذر 1393 - 17:21

بنزین ایران در میان 10 کشور ارزان دنیا

قیمت بنزین فقط نگرانی و مساله روزمره ما ایرانی ها نیست. در نقاط مختلف دنیا تغییر قیمت بنزین مساله ای عمومی بوده و حتی گاهی باعث اغتشاش و درگیری هم شده است. یکی از آخرین کشورهایی که مساله قیمت بنزین در آن حاشیه ساز شده مالزی است.  برای مشاهده این موضوع از طریق لینک زیر فایل اینفوگرافیک را دانلود نمایید.
اینفوگرافیک مدیریت زمان

یکشنبه, 16 آذر 1393 - 17:18

اینفوگرافیک مدیریت زمان

معنای مدیریت زمان برای صاحبان مشاغل کوچک چه می تواند باشد؟ برای صاحبان مشاغل کوچک که عموما وظایف متعددی را بر عهده دارند زمان متاع بسیار ارزشمندی است. چه چیز سبب گذر سریع زمان می شود و چگونه این دسته از صاحبان مشاغل می توانند زمانشان را مدیریت کنند؟ جهت مشاهده اینفوگرافیک مدیریتی از لینک زیر  اقدام نمایید.
اینفوگرافیک مدیریت

جمعه, 14 آذر 1393 - 16:56

اینفوگرافیک مدیریت

آمارها ، نکته ها و روش ها مهم مدیریتی را در اینفوگرافیک زیر مشاهده کنید.
تهران چقدر گران است؟

پنج شنبه, 13 آذر 1393 - 16:31

تهران چقدر گران است؟

سایت expatistan.com که گزارش های تخصصی درباره هزینه زندگی در شهرهای مختلف دنیا را ارائه می دهد در آخرین گزارش خود ، لندن را به عنوان گران ترین شهر دنیا برای زندگی معرفی کرده است. داده هایی که اندازه گیری...
جهش در بهار اقتصاد

پنج شنبه, 13 آذر 1393 - 15:47

اینفوگرافی رشد اقتصادی 3 ماهه نخست سال

جهش در بهار اقتصاد

انتشار آمار رشد اقتصادی سه ماهه نخست سال ،هم حامیان رویکرد دولت در اقتصاد را غافلگیر کرده است و هم منتقدان دولت را. مثبت 4/6 در اقتصاد با احتساب نفت و 4/4 بدون احتساب آن.
دنیا به کام 85 نفر

سه شنبه, 15 مهر 1393 - 22:48

دانلود اینفوگرافی اقتصادی

دنیا به کام 85 نفر

در سياست هاى كلى اقتصاد مقاومتى كه توسط مقام معظم رهبرى ابلاغ شده، بر ارتقاى شاخص هاى عدالت اجتماعى  و سهم برى عادلانه عوامل در زنجيره توليد تا مصرف تاكيد شده است. مضمون كلى اين بخش از سياست هاى كلى...
هوشمندانه خرج كنيد

دوشنبه, 14 مهر 1393 - 00:48

دانلود اینفوگرافی اقتصادی

هوشمندانه خرج كنيد

هميشه اين گونه رايج بوده كه پول درآوردن سخت است اما خرج كردن مثل آب خوردن! اگر هميشه آخر ماه پول كم مى آوريد و دخل و خرجتان نمى خواند، بهتر است به فكر آن باشيد كه هوشمندانه دست به جيب شويد. نكته هاى خاصى وجود دارند كه به كار بستن آنها باعث مى شود از خرج هاى اضافى جلوگيرى كنيد و به قول معروف حساب جيبتان را داشته باشيد.
ايران غرق در بحران آب

جمعه, 11 مهر 1393 - 01:50

ايران غرق در بحران آب

بحران کم آبى در ايران، وارد مرحله جديدى شده و اگر مديريت تامين و توزيع آب و الگوى مصرف شهروندان تغيير نكند، مى تواند در دوره سى ساله اى كه ناسا شروع آن را بشارت داده، براى هميشه چهره زندگى در ايران...
این بازار آشفته خودرو

سه شنبه, 08 مهر 1393 - 23:05

این بازار آشفته خودرو

حتى اعلام قيمتهاى جديد خودروهاى داخلى توسط شوراى رقابت هم نتوانست جنجالى را كه چند سالى است بر بازار خودرو سايه انداخته است آرام كند. در چنين شرايطى شبهات ايجاد شده در افزايش قيمت خودروها و همچنين...
چهارتا و نصفی نکته

دوشنبه, 07 مهر 1393 - 23:32

برای آنکه کسب و کارهای کوچک موفق باشند

چهارتا و نصفی نکته

نتايج تحقيقات جهانى روى 1500 كسب وكار كوچك نشان داده كه نيازهاى را هاندازى و تداوم كسب وكارهاى كوچك در سال جارى ميلادى، تفاو تهاى زيادى با ملزومات اداره چنين كسب وكارهايى در سالهاى گذشته دارد و به فراخور افزايش فناوریها در دنياى مدرن ماركتينگ، ماهيت چنين تجارتهايى هم تغيير كرده است.
دنیای بازاریابی دیجیتال

یکشنبه, 06 مهر 1393 - 23:48

دنیای بازاریابی دیجیتال

همه چيز در دنياى كنونى به سمت آنلاين شدن پيش مى رود. مهم نيست چه كسب و كار و تجارتى داريد؟ سنتى هستيد يا مدرن؟در دنياى امروز اگر می خواهيد موقعيت هاى جديد به دست آوريد بايد دنياى ديجيتال را بشناسيد و آنلاين باشيد.
محتوای بهتر، فروش بیشتر

شنبه, 05 مهر 1393 - 22:55

چگونه كسب وكارتان را با استفاده از بازاريابى محتوايى رونق دهيد

محتوای بهتر، فروش بیشتر

بازاریابی محتوایی يا بازاريابى از طريق محتوا يكى از روش هاى نوين بازاريابى است. هدف اصلى اين نوع بازاريابى انتشار محتواى ارزشمند درباره كالا و خدمات كسب و كار از طرق مختلف است. اگر صاحب كسب و كار...
10 فرمان راه اندازی یک کسب و کار

شنبه, 05 مهر 1393 - 01:27

10 فرمان راه اندازی یک کسب و کار

یک طرح کسب و کار بنویسید مشاوره و آموزش را فراموش نکنید انتخاب مناسب محل کسب و کار تامین مالی پروژه اخذ مجوز کسب و کار تعیین ساختار حقوقی کسب و کار ثبت یک نام تجاری مناسب دریافت دفاتر قانونی کداقتصادی و کدکارگاهی استخدام نیروی انسانی تبلیغات مناسب برای مشاهده توضیحات اینفوگرافیک می توانید فایل PDF را دانلود نمایید.
مشکلات بزرگ کسب و کارهای کوچک

چهارشنبه, 02 مهر 1393 - 19:02

اینفوگرافیک اشتباه های متداول کسب و کارهای کوچک در طراحی سایت

مشکلات بزرگ کسب و کارهای کوچک

وب سایت ها یک نقطه حساس میان مخاطبان و کسب و کارها هستند. نگهداری مناسب و بهینه کردن سایت ها موجب اعتبار بیشتر کسب و کارها می شود. بر اساس آمار موجود، امروزه یک سوم صاحبان کسب و کارهای کوچک وب سایتشان...
اینفوگرافی جام جهانی 2014

سه شنبه, 25 شهریور 1393 - 10:14

جام جهانی 2014 چگونه وضعیت اقتصادی برزیل را تحت تاثیر قرار می دهد؟

اینفوگرافی جام جهانی 2014

در یک نظرسنجی معتبر از صاحبان کسب و کار در برزیل درباره امید و انتظاراتشان از جام جهانی 2014 و تاثیر آن بر اقتصاد و کسب و کار در برزیل پرسیده شده که نتایج آن در ادامه می آید.
<<  1 2 3 4 [56  >>  


عضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی