اینفوگرافیک

> در بخش اینفوگرافیک مسائل مختلف مدیریتی و اقتصادی با استفاده از تصاویر و نمودارها به صورت چکیده و جذاب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
ویژگی‌های مهم انسان‌های خلاق

پنج شنبه, 05 آذر 1394 - 07:11

ویژگی‌های مهم انسان‌های خلاق

افزایش ظرفیت خلاقیت میان کارمندان شاغل در تیم‌های تحقیق و توسعه،  به بهبود قابل توجه سطح خلاقیت در یک سازمان یا شرکت تجاری منجر خواهد شد.  این در حالی است که کمتر از 20 درصد از مدیران فعال در...
چرا باید نگران امنیت موبایل ها باشیم

چهارشنبه, 27 آبان 1394 - 22:26

چرا باید نگران امنیت موبایل ها باشیم

امروزه تأمین امنیت موبایل ها و ابزارهای هوشمند و دفع تهدیدات امنیتی به واسطه انجام اقداماتی ساده امکان پذیر است.اگرچه ممکن است افراد کلاهبردار و سودجو دسترسی فیزیکی به گوشی موبایل شما نداشته...
جست و جوس مشاغل در شبکه های اجتماعی

چهارشنبه, 20 آبان 1394 - 21:32

جست و جوس مشاغل در شبکه های اجتماعی

79% مدیران بخش نیروی انسانی در شرکت ها می گویند پروفایل افراد متقاضی شغل در شبکه های اجتماعی را مطالعه می کنند.86% از کارفرمایان اعتقاد دارند که جویندگان کار باید پروفایل شخصی خود در شبکه های اجتماعی...
قدرت تشکر کردن

پنج شنبه, 14 آبان 1394 - 00:05

قدرت تشکر کردن

متشکرم،کلمه ای است که ما هر روز آن را به زبان می آوریم اما از آن در محیط کار به ندرت استفاده می کنیم.ارج نهادن بر تلاش های کارکنان و به رسمیت شناختن نقش و تلاش آنها در محیط کارشان از جمله بکرترین ابزارهای درگیر کردن کارمندان در فرآیند انجام امور در یک شرکت یا سازمان به شمار می رود. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چرا شبکه های اجتماعی می توانند محلی برای تامین نیروی کار باشند؟

چهارشنبه, 06 آبان 1394 - 23:11

چرا شبکه های اجتماعی می توانند محلی برای تامین نیروی کار باشند؟

بررسی وضعیت بازار کار آمریکا به عنوان یک نمونه مناسب،11.8 میلیون از مردم آمریکا بیکار هستند.3 میلیون شغل بدون متصدی در آمریکا وجود دارد.76% از جویندگان کار به محض یافتن فرصتی مناسب شغل خود را تغییر می دهند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
استخدام اما تکنولوژیک

چهارشنبه, 29 مهر 1394 - 22:47

استخدام اما تکنولوژیک

امروزه شرکت‌ها و صاحبان مشاغل روش‌های گوناگونی را برای استخدام نیروی کار مورد نیاز خود به کار می‌گیرند.یکی از جدید‌ترین راه‌های یافتن و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی است. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
اهمیت طراحی در موفقیت های تجاری

چهارشنبه, 22 مهر 1394 - 22:50

اهمیت طراحی در موفقیت های تجاری

اهمیت طراحی در موفقیت های تجاری چقدر است؟به منظور درک بهتر اهمیت طراحی در موفقیت های تجاری،1500 شرکت،کسب و کار کوچک و استارتاپ مورد نظر سنجی قرار گرفتند:در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
یافتن و پرورش استعدادهای درخشان

چهارشنبه, 15 مهر 1394 - 23:59

یافتن و پرورش استعدادهای درخشان

امروزه در کلانشهرها 49 درصد از کارمندان در برآورده کردن انتظارات و انجام وظایف خود دچار مشکل هستند این در حالی است که تا سال 2016 با افت 40 درصدی بروز و ظهور استعدادهای درخشان روبرو هستیم.به منظور...
ایجاد فرهنگ کیفیت

چهارشنبه, 08 مهر 1394 - 22:02

ایجاد فرهنگ کیفیت

بررسی توسعه فرهنگ کیفیت و چالش های پیش روی آن:روند فعلی بازار فرصت ویژه ای را در اختیار ما قرار می دهد تا از کیفیت بالای محصولات خود به عنوان یک مزیت و برتری در رقابت با سایر شرکت ها استفاده کنیم. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
درهای ثروت را باز کنید

جمعه, 03 مهر 1394 - 20:48

درهای ثروت را باز کنید

برداشته شدن تحریم های بین المللی علیه ایران،شاید در نگاه اول درها را به سوی صنایعی مانند نفت و گاز و خودرو باز کند،اما گردشگری،در صورتی که فرصت را مغتنم بشمارد،می تواند بیشترین سود را از باز شدن درها به دست بیاورد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
مدیریت تجربه مشتریان

چهارشنبه, 25 شهریور 1394 - 21:36

مدیریت تجربه مشتریان

85 درصد از مسائل و موضوعات مربوط به برندها در تعامل های روزانه و در شبکه های اجتماعی و در قالب کامنت گذاری،تولید و به اشتراک گذاشتن محتوا،گفت و گوهای بین مشتریان و در نهایت گفت و گوی مشتریان با کارمندان شرکت صورت می پذیرد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
هزینه های پنهان شکست مدیران

چهارشنبه, 18 شهریور 1394 - 22:43

هزینه های پنهان شکست مدیران

هزینه های عدم موفقیت یک مدیر می تواند به 4 میلیون دلار برسد.در اینجا تمامی هزینه های مستقیم و غیر مستقیم عدم موفقیت مدیران را در چهار حوزه زیر بررسی می کنیم. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
9 گام برای ارتقای مدیریت ارتباط با مشتریان

چهارشنبه, 11 شهریور 1394 - 21:36

9 گام برای ارتقای مدیریت ارتباط با مشتریان

براساس تحقیقات و پیش بینی های صورت گرفته توسط بسیاری از شرکت های موفق و پیشرو در زمینه مدیریت ارتباط با مشتریان،این مبحث که از آن تحت عنوان CRM نیز یاد می شود از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و نرم افزارها و خدمات مربوط به این حوزه در آینده نزدیک با سرعت بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
اهمیت وبلاگ نویسی در تعامل با مشتریان

چهارشنبه, 04 شهریور 1394 - 22:31

اهمیت وبلاگ نویسی در تعامل با مشتریان

بررسی تاثیر وبلاگ نویسی در تغییر نحوه رفتار مشتریان در هنگام خرید،همزمان با افزایش محبوبیت وبلاگ نویسی به عنوان یکی از راه های برقراری میان هر دو گروه کاربران اجتماعی و تجاری،تحقیقاتی در این...
نقش رنگ ها در طراحی لوگو

چهارشنبه, 28 مرداد 1394 - 22:19

نقش رنگ ها در طراحی لوگو

طراحی مغز ما به صورتی است که به شکل ذاتی به رنگ واکنش نشان می دهد.رنگ ها به تفکرات و احساسات ما شکل می دهند.بر اساس مطالعات صورت گرفته تاثیر رنگ در رفتار ما به مراتب بیشتر از وضعیت خلق و خوی ما است. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
شکست در بازاریابی:وقتی ضرر استفاده از تکنولوژی بیش از منافع آن است

چهارشنبه, 21 مرداد 1394 - 21:12

شکست در بازاریابی:وقتی ضرر استفاده از تکنولوژی بیش از منافع آن است

استفاده از تکنولوژی در بازاریابی همواره اثر بخش نیست.بهره برداری از تکنولوژی می تواند موجب افزایش فروش کالاها و خدمات شود اما از سوی دیگر به همان اندازه می تواند نتایج فاجعه باری نیز در پی داشته...
نکاتی درباره کارزار تبلیغات پیامکی

چهارشنبه, 14 مرداد 1394 - 23:14

نکاتی درباره کارزار تبلیغات پیامکی

ارائه یک پیشنهاد جذاب،همواره از خودتان بپرسید آیا پیشنهادی که برای مشترکان و مشتریان احتمالی خود ارسال کرده اید برای آنها ارزشمند است یا خیر؟قرار دادن امکان برقراری تماس مستقیم در پیام...
تقاطع 2 دولت در کاخ دادگستری

چهارشنبه, 07 مرداد 1394 - 21:56

تقاطع 2 دولت در کاخ دادگستری

انتقادهای پی در پی اسحاق جهانگیری،معاون رییس جمهور سابق،سرانجام با واکنش مواجه شد و وکیل محمود احمدی نژاد،رییس جمهور سابق،از جهانگیری شکایت کرد.این انتقادها،فارغ از تفسیرهای سیاسی و تحلیل های مرتبط به آن،اتفاقی است که از خیلی وقت پیش انتظارش کشیده می شد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
5 نکته کاربردی

پنج شنبه, 01 مرداد 1394 - 19:39

5 نکته کاربردی

حتی اگر شما به دلیل افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و وابستگی روزافزاون به این گوشی ها گام هایی در جهت مناسب سازی بازاریابی ایمیلی خود برای گوشی های هوشمند برداشته باشید...در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
حکایت تحریم های ظالمانه

چهارشنبه, 24 تیر 1394 - 22:34

حکایت تحریم های ظالمانه

مهم ترین پافشاری ایران در مذاکرات با گروه 1+5 بر سر پرونده هسته ای،جدا از به رسمیت شناخته شدن حق ایران برای رسیدن به انرژی هسته ای،کنار گذاشته شدن تحریم هایی است که کشور را در حوزه های مختلف اقتصادی با مشکل روبرو کرده است. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
بازاریابی ایمیلی!

پنج شنبه, 11 تیر 1394 - 08:59

بازاریابی ایمیلی!

بازایابی روش های مختلفی دارد.این روزها بازاریاب ها تقریبا از هر راهی برای ایجاد زمینه های لازم جهت حضور محصولات مورد نظرشان در بازار استفاده می کنند.از حضور تبلیغات و نام شرکت ها و برندهای تجاری در...
چالش های راه اندازی یک استارتاپ

چهارشنبه, 03 تیر 1394 - 21:34

چالش های راه اندازی یک استارتاپ

استارتاپ واژه ای است که این روزها زیاد در مورد آن می شنوید. نخستین مرحله راه اندازی استارتاپ داشتن یک ایده مناسب است اما کار به اینجا ختم نمی شود و اجرایی کردن ایده مورد نظر نیازمند طی مراحلی است که هر کدام می تواند یک چالش در مسیر راه اندازی استارتاپ مورد نظرمان باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چرا باید برای بهبود سئو محتوا تولید کنیم؟

چهارشنبه, 27 خرداد 1394 - 20:54

چرا باید برای بهبود سئو محتوا تولید کنیم؟

سئو را می توان مجموعه ای از روش ها برای تغییر استراتژیک وب سایت ها دانست. این فرایند به بیان مهم ترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه جست و جو می پردازد.در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.        
24 ویژگی شخصیتی مشترک میان کارآفرینان موفق

شنبه, 23 خرداد 1394 - 16:56

24 ویژگی شخصیتی مشترک میان کارآفرینان موفق

چنانچه نگاهی دقیق به کارآفرینان و صاحبان شرکت های بزرگ جهان داشته باشیم شاهد شباهت برخی از ابعاد شخصیتی و فکری این افراد با یکدیگر خواهیم بود. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.        
چگونه استفاده از پیامک ارتباط شرکت با مشتریان را بهبود می بخشد؟

پنج شنبه, 07 خرداد 1394 - 09:45

چگونه استفاده از پیامک ارتباط شرکت با مشتریان را بهبود می بخشد؟

چرا استفاده از پیامک؟ فارغ از اینکه شرکت شما اطلاعات حیاتی و مهمی برای به اشتراک گذاشتن داشته باشد یا نیاز شدیدی به نظارت و ردیابی فعالیت های کارمندان تان داشته باشید استفاده از SMS راه حلی فوری و...
کارمندان چگونه حین کار اتلاف وقت می کنند؟

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 20:35

کارمندان چگونه حین کار اتلاف وقت می کنند؟

اتلاف وقت حین کار یک موضوع آزار دهنده و پرهزینه برای کارمندان و کارفرمایان است.البته این یک مشکل حل نشدنی به حساب نمی آید. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
صورت حساب ها گران در می آید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 20:00

صورت حساب ها گران در می آید

استفاده از کاغذ و تایپ صورت حساب موجب بهبود وجهه شرکت های تجاری نخواهد شد.با این وجود روزانه وقت و سرمایه زیادی به آماده سازی صورت حساب ها اختصاص می یابد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
<<  1 2 [34 5  >>  

روزنامه صبح فردا را ، امشب بخوانید

  • بیش از 650 شماره روزنامه (PDF) را دانلود کنید
  • اطلاعات کسب و کار خود را در نیازمندی های نما به ثبت برسانید
  • در خبرنامه روزنامه فرصت امروز عضو شوید
مشترک آنلاین روزنامه شوید >