سه شنبه, 16 خرداد 1396 - 15:00

رئیس جمهور روسیه تهدیدی خطرناک تر از داعش

جان مک کین، نامزد سابق ریاست جمهوری ادعا کردند پوتین رئیس جمهور روسیه خطری بزرگ تر برای امنیت جهانی است.

در روز دوشنبه مک کین، رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنا در مصاحبه ای با ABCدر طول یک تور استرالیایی اظهار کرد:«من فکر می کنم داعش می تواند کارهای وحشتناکی انجام دهد، اما در حقیقت روس ها هستند که برای از بین بردن اساسی دموکراسی و تغییر نتیجه انتخابات آمریکا تلاش می کنند.»

طی درخواست بررسی تهدید مطرح شده توسط پوتین، مک کین بیان کرد: من فکر می کنم پوتین تهدیدی بزرگ تر و مهم تر از داعش است. جمهوریخواهان آریزونهاور بیان می کنند: گرچه او مدرکی را مرتبط با موفقیت مؤثر مسکو در انتخابات پیدا نکرده، اما معتقد است که روس ها تلاش می کنند و همواره در حال تلاش برای تغییر نتیجه انتخابات هستند.

همچنین مک کین در ادامه افزود: آنها همچنان در حال تلاش برای تغییر نتیجه انتخابات و تأثیر گذاری در نتیجه انتخابات فرانسه هستند.

این سناتور همچنین در پاسخ به دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده به تلاش های مشکوک روسیه برای نفوذ در انتخابات آمریکا اشاره کرد و خواستار تحریم های بیشتر علیه مسکو شد. تا زمان انتخابات در ماه نوامبر برای پاسخ به تلاش ولادیمیر پوتین، برای تغییر نتیجه انتخابات مان هیچ اقدامی نکرده ایم.

علاوه بر این در روز دوشنبه در ساعت 7:30 ، به گزارش خبرگزاری سی ان ان ، در مورد گزارش های جارد کوشنر در خصوص پیشنهاد راه اندازی یک کانال ارتباطی مخفی بین تیم انتقال ترامپ و کرملین، مک کین، قانونگذار جمهوریخواه در مصاحبه ای با شرکت پخش استرالیا زمانی که از روابط پنهان داماد دونالد ترامپ با روسیه سوال شد وی اظهار کرد:« من این خبر را دوست ندارم. با این حال می دانم برخی مقامات دولت می گویند این روشی استاندارد است. من فکر می کنم (جیمز کومی ، مدیرعامل سابق اف بی آی که در رابطه با نامزدی هیلاری کلینتون اقداماتی انجام داده است که این اقدامات به دلیل برخی اخبار های نادرست از سوی روس ها بوده است). منظورم این است که این مورد عجیب تر از سابق است.

در واقع نمی توان آن را جبران کرد. مک کین، رئیس کمیته نیروهای مسلح همچنین اظهار کرد: من بر این باورم که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه تهدیدی بزرگ تر از داعش برای امنیت ملی است.

ارتباط با نویسنده : [email protected]

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی