یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 - 14:20

سرمایه گذاری از قطر هتل بزرگی در کریمه می سازد

شرکت قطری«Premium Construction» در منطقه یالتا کریمه هتل بزرگی به همراه سالن همایش به ارزش حدود 100میلیون دلار می سازد.

به گزارش اسپوتنیک، آندره روستنکو، شهردار یالتا ضمن اعلام این مطلب گفت قطعه زمین مناسبی به مساحت 5 تا 10 هکتار در ساحل دریای سیاه برای این مجتمع تخصیص داده خواهد شد. دیروز یادداشت تفاهم بین شهرداری یالتا، مرکز اقتصادی و فرهنگی کریمه و شرکت«Premium Construction» در حاشیه همایش اقتصادی بین المللی یالتا به امضا رسید. ناصر السعدی، نماینده شرکت قطری این یادداشت تفاهم را امضا کرد.

روسیه از ساخت هتلی با سرمایه گذاری قطر در منطقه یالتای کریمه خبر داد. در حاشیه همایش بین المللی سرمایه گذاری در یالتا، این تفاهم نامه میان دولت روسیه و شرکت سرمایه گذار قطری« Premium Construction » به امضا رسیده است. قرار است دولت روسیه زمینی به مساحت ۱۰ هکتار را در اختیار این سرمایه گذار عرب قرار دهد.

این هتل در کنار دریای سیاه با سرمایه ای بیش از ۱۰۰ میلیون دلار احداث خواهد شد. روسیه درصدد است در چند سال آینده زیرساخت های توریستی منطقه کریمه را بازسازی کند تا شمار بیشتری از گردشگران داخلی و خارجی برای استفاده از سواحل زیبای دریای سیاه به این منطقه بیایند. در پی اختلاف سیاسی میان اوکراین و روسیه در سال ۲۰۱۴ میلادی، منطقه کریمه در یک همه پرسی از خاک اوکراین جدا و به روسیه ضمیمه شد، با این حال تاکنون نهادهای بین المللی این اقدام روسیه را به رسمیت نشناخته اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی