پنج شنبه, 06 مهر 1396 - 08:33

افزایش سقف برداشت از خودپرداز در ۳ استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان / خدمات بانکی برای زائران اربعین

دبیرکل بانک مرکزی با اشاره به توانمندی بی نظیر شبکه بانکی کشور در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در سطح منطقه، از آمادگی کامل بانک های کشور برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در سال جاری خبر داد.

به گزارش «فرصت امروز»، سید محمود احمدی در نشست هماهنگی با شبکه بانکی به منظور بررسی راهکارهای گسترش کمیت و کیفیت ارائه خدمات بانکی به زائران اربعین حسینی که با حضور نمایندگان کمیته زیرساخت ستاد اربعین حسینی و ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد، گفت: برنامه ریزی لازم برای نصب، راهبری و نگهداری امکانات پرداخت الکترونیک اعم از خودپرداز، پایانه فروش، کیوسک و نظایر آن در نقاط مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چزابه؛ برقراری کشیک فعال در شعب و باجه های استان های ایلام، کرمانشاه و خوزستان؛ انجام عملیات منظم پول رسانی، خدمات مالی و پرداخت در استان های مذکور انجام شده است.

عضو هیأت عامل بانک مرکزی با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در تامین وجه نقد لازم مورد نیاز زائران در ایام مراسم اربعین حسینی وجود ندارد، ادامه داد: تلاش خواهد شد طی این ایام اسکناس نو در اختیار کلیه زائرین قرار داده شود.

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی نیز در این نشست با بیان اینکه زیرساخت ها و امکانات فنی لازم برای ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در مناطق مرزی وجود دارد، از افزایش سقف برداشت نقدی از دستگاه های خودپرداز تا مبلغ ۵میلیون ریال در استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان که تردد زائران اربعین در آنها انجام می شود، خبر داد.

حکیمی در این خصوص گفت: همانند برخی از مواقع خاص مانند ایام نوروز، به منظور افزایش رفاه زائران گرامی، در ایام مراسم اربعین حسینی بانک ها صرفا در استان های یاد شده که تردد زائران از آنجا انجام می شود، مجاز هستند نسبت به تنظیم منوی برداشت وجه تا مبلغ ۵میلیون ریال به صورت درون بانکی اقدام کنند.

در ادامه این نشست نمایندگان شبکه بانکی با اشاره به تجربیات سال های گذشته، به تشریح اقدامات انجام شده به منظور ارتقای خدمت رسانی شبانه روزی به زائران اربعین حسینی پرداختند و با توجه به پیش بینی افزایش تعداد زائرین در سال جاری، در خصوص فراهم بودن کلیه امکانات لازم برای حصول آسایش زائران اربعین حسینی ابزار اطمینان کردند. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

[email protected]

شبکه های اجتماعی فرصت امروز