سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 10:04

پلت فرم برقی ویلیامز در راه است

تیم ویلیامز قصد دارد از تجربیات خود در فناوری های خودروهای فرمول یک، در ساخت خودروی برقی استفاده کند. شرکت مهندسی فناوری های پیشرفته ویلیامز، که در زمینه مسابقات فرمول یک فعالیت می کند، از برنامه های خود برای هرچه سبک تر، امن تر و در کل کارآمدتر کردن این خودرو ها پرده برداشت.

به گزارش زومیت، ویژگی مدل های کانسپت و مفهومی در این است که ایده های نوآورانه در آنها پررنگ می شود. محصول مفهومی ویلیامز هم شامل طراحی پک باتری جدید، سیستم خنک کننده و ساختار کم وزن تر است. تمام این ویژگی ها روی یک پلتفرم سوار شده اند و در نتیجه قابل اجرا برای هر وسیله ای با هر سایز و ابعادی هستند.

مطلبی که شرکت ویلیامز دوست دارد به عنوان برتری این نسخه یاد کند، ساختن سیستم تعلیق از جنس فیبر تقویت  شده است که روی پلتفرم EV پیاده شده  و این موضوع به معنی کاهش وزن ۴۰درصدی نسبت به نسخه های مرسوم آلومینیومی است.

این خودروی مفهومی توسط متخصصان آیرودینامیک توسعه یافته و همراه با سیستم های الکتریکی و ساختار فوق سبک و یکپارچه است که به سازندگان خودرو های الکتریکی نشان می دهد چگونه می توان خودروی الکتریکی بهتری ساخت. پاول مک نامارا، مدیر فنی شرکت ویلیامز، می گوید: ارتقای عملکرد فنی خودرو ها همیشه هدف اصلی شرکت ویلیامز بوده است.

تفکر و اندیشه ما همیشه این بوده که خودروهایی با پلتفرم یکپارچه ، شاسی و باتری سبک تر و دارای ویژگی های رقابتی بیشتری نسبت به رقبا در نسل بعدی خودرو های الکتریکی داشته باشیم. با جذاب کردن پلتفرم هایی همچون EV برای مصرف کنندگان، می توانیم به موفقیت و فروش بیشتر این خودروها کمک کنیم و از منافعی که برای ما به ارمغان می آورند، همچون هوای پاک بهره ببریم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی