یکشنبه, 12 شهریور 1396 - 15:48

نخستین تصاویر از مرکز همایش استیو جابز، محل رونمایی از آیفون ۸ منتشر شد

نخستین تصاویر از سالن تئاتر استیو جابز منتشر شد. این سالن قرار است میزبان مراسم معرفی آیفون ۸ اپل در تاریخ ۲۱ شهریورماه باشد. به گزارش زومیت اپل قرار است هفته آینده در روز ۲۱ شهریور، گوشی های جدیدش را معرفی کند. براساس دعوت نامه ای که چند روز پیش برای اصحاب رسانه ارسال شد، این مراسم در سالن تئاتر استیو جابز برگزار می شود.

سالن تئاتر استیو جابز، خارج از ساختمان مرکزی  (سفینه فضایی) اپل در شهرکوپرتینو، واقع در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. تاکنون هیچ تصویری از این سالن تئاتر در دسترس نبود، ولی وب سایت Mac Magazine در حساب کاربری خود دراینستاگرام، تصاویری منتشر کرده است و ادعا می کند که از داخل سالن تئاتر استیو جابز گرفته شده است.

مراسم سالانه رونمایی از گوشی های آیفون، یکی از شلوغ ترین رویدادهای دنیای فناوری محسوب می شود، زیرا خبرنگاران رسانه های مختلف از سراسر جهان برای تماشا و تهیه گزارش، در آن حضور پیدا می کنند. در گذشته، این مراسم در سالن اجتماعات بیل گراهام برگزار می شد که می توانست میزبان ۸۵۰۰ نفر باشد. اما با استناد به تصاویر منتشرشده توسط Mac Magazine، به نظر می رسد که سالن تئاتر استیو جابز، گنجایش نفرات به مراتب کمتری در مقایسه با سالن اجتماعات بیل گراهام داشته باشد.

هنوز مشخص نیست که اپل چه تدبیری برای جای دادن تعداد زیادی خبرنگار در این سالن دارد. همان طور که پیش از این در خبرها خواندید، اپل قرار است در مراسم ۲۱ شهریور، از سه گوشی آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ادیشن رونمایی کند. به علاوه، احتمال معرفی نسل جدید اپل تی وی و ساعت هوشمند اپل واچ هم وجود دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی