سه شنبه, 04 مهر 1396 - 10:04

ورود هوشمندانه به حوزه کسب وکار، پیام اساسی تحول بانک انصار است

دکتر آیت الله ابراهیمی ورود هوشمندانه به حوزه کسب وکار را پیام اساسی تحول بانک انصار دانست که بستر آن را توسعه زیرساخت های تکنولوژیک و ساختارهای مدیریتی- دانشی تشکیل می دهد.

به گزارش امتداد نیوز، دکتر آیت الله ابراهیمی، مدیرعامل بانک انصار در همایش سراسری مدیران این بانک، با تبیین راهبردهای اساسی بانک و تعهد آن در راستای اصلاح نظام بانکی کشور گفت: کاهش نرخ سود سپرده ها، اصلاح ساختارهای درآمدی بانک ها را در پی دارد.

دکتر ابراهیمی پیام مهم فاز۲ طرح تحول بانک انصار را ورود هوشمندانه به حوزه کسب وکار بانک، توصیف کرد و افزود: ما برای رسیدن به هوشمندی نیازمند زیرساخت های تکنولوژیک و ساختارهای مدیریتی– دانشی و اجرایی هستیم.

مدیرعامل بانک انصار در ادامه با تبیین نقش اطلاعات و فناوری های نوین در هوشمندسازی حوزه کسب و کار و اهمیت اطلاعات به عنوان دستمایه اولیه این اقدام، بر لزوم به کارگیری حداکثر ظرفیت های موجود در راستای اشراف اطلاعاتی نسبت به مشتریان، بازار، رقبا و فضای کسب وکار تاکید کرد و گفت: اشراف به مدل کسب وکار، اصلاح ساختارهای درآمدی، استفاده از ابزارهای مالی و تکمیل سبد درآمدی و ارتقای توانایی های تخصصی، نیازمند دانش فنی متکی به جریان اطلاعات حرفه ای است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی