یکشنبه, 28 خرداد 1396 - 08:37

بازدید مدیرعامل بانک انصار از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

مدیرعامل بانک انصار از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای حضرت  امام  خمینی (ره) بازدید کرد و ابراز امیدواری کرد که شعار امسال نمایشگاه قرآن تحت عنوان «اخلاق و زندگی» منبع الهام مدیران و کارکنان بانک انصار باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک انصار، دکتر ابراهیمی در این بازدید با اشاره به پتانسیل خوب قرآنی کشور گفت: با توجه به نوآوری و خلاقیت هایی که وجود دارد نیاز است کارهای خوبی در این حوزه انجام و در جامعه نهادینه شود. هرچند پوشش هنری موضوعات قرآنی می تواند در نهادینه شدن مفاهیم قرآنی برای عموم جامعه مؤثر باشد اما نیاز است تا حمایت های مالی نیز پشتوانه این مهم باشد.

وی با بیان اینکه بانک انصار حمایت های مختلفی از حوزه های قرآنی داشته، ادامه داد: برای اقتصاد حوزه قرآنی باید فکر اساسی صورت گیرد تا افرادی که در این حوزه فعال هستند و قلم می زنند و هنرآفرینی می کنند، با مشکل روبه رو نشوند. تحقق این امر، تخصیص بودجه ای خاص به حوزه قرآنی را می طلبد.

ابراهیمی با اشاره به ربع قرن برگزاری نمایشگاه قرآن افزود: خوشبختانه در کشورمان ظرفیت های خوبی برای توسعه و رونق هنر و مکتوبات قرآنی وجود دارد و باید در این راستا درست عمل کنیم تا بتوانیم از این ظرفیت ها بهره جوییم.

مدیرعامل بانک انصار با بیان اینکه در سال های گذشته، آثار قرآنی را از کشورهای دیگر وارد می کردیم و اگر می خواستیم هدیه قرآنی به کسی بدهیم مجبور بودیم از انتشارات خارجی تهیه کنیم، اضافه کرد: اما با توجه به برگزاری نمایشگاه قرآن، شاهد آن هستیم که در سال های اخیر، تولیدات قرآنی به اندازه ای پیشرفت کرده اند که محصولاتی فاخر و زیبنده تولید شده اند و قدم های خوبی در این راه برداشته شده است.

گفتنی است این بازدید با همراهی رئیس دفتر امور فقهی و جمعی از معاونان و مدیران بانک انصار صورت گرفته بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی