شنبه, 27 خرداد 1396 - 14:50

آی پد پرو یک مثال روشن از این است که اپل از مایکروسافت را تقلید می کند

فرصت امروز: مدیر اجرایی مایکروسافت گفت: آی پد پرو یک مثال روشن از این است که اپل از مایکروسافت تقلید می کند.

گاوین، مدیر اجرایی مایکروسافت گفت: اگر ما به دنبال اپل باشیم نمی توانستیم محصولاتی مانند «سرفیس پرو» یا «سرفیس بوک» را داشته باشیم. بهتر است بگویم، در حال حاضر ما در حال یادگیری و تکمیل محصولات خود در دسته 1 و 2 هستیم. اما زمانی که «تبلت سرفیس» راه اندازی شد همه نسبت به آن در شک و تردید بودند و سپس این محصول را دنبال کردند و اپل با تقلید و دنبال کردن از «تبلت سرفس» آی پد پرو را عرضه کرد که این مثال واضحی از این است که اپل از مایکروسافت تقلید می کند.

گاوین در ادامه بیان کرد: به طور قطعی مایکروسافت به رقابت ها توجه می کند، اما در واقع زمانی که نرم افزار های سرفس را ساخت به هیچ عنوان اپل را دنبال نمی کرد. همچنین طبق  گزارش وب سایت گجت نیوز، در طول این سال ها با توجه به ویندوز 8 شاهد تبلت های هیبریدی و فوق العاده بسیاری بوده ایم. لپ تاپ های سرفیس بوک مایکروسافت در حال تزریق یک روح تارزه به دنیای لپ تاپ هاست و به نظر می رسد گوگل، اپل ، hp، Dell و بقیه در حال الهام گرفتن یا به بهتر است بگوییم کپی از سرفیس پرو 3 هستند.

مایکروسافت یکی از شرکت های است که در فناوری هفته لندن دعوت شد و آنها از فضای studio space استفاده کردند تا لپ تاپ سرفیس، دستگاه سرفیس پرو و همچنین سرفس هاب و سرفیس استدیو و سرفیس بوک را به نمایش بگذارد.

همچنین مایکروسافت اعلام کرد سرفیس لپ تاپ را ساخته ایم زیرا مشتریان آن را می خواستند. مایکروسافت سرفیس پرو را به عنوان یک تبلت که جایگزین لپ تاپ ها شود، توسعه داد و برای نخستین بار راه اندازی شد. قیمت لپ تاپ سرفیس این شرکت به 999 دلار رسید.

به نظر می رسد که سرفیس پرو به دلیل اینکه فرم فکتور تبلت آن چنان که باید و شاید به استاندارد های لازم نزدیک نیست بیشتر به دلیل نرم افزاری، نمی تواند جایگزین لپ تاپ سنتی برای مشتریان شود. پس چرا مایکروسافت این محصول را ساخته است؟ در اینجا گاوین پاسخ کوتاهی به این سوال داده است: مشتریا ن مان این محصول را می خواستند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی