شنبه, 27 خرداد 1396 - 14:45

صفحه کلید مدرن مایکروسافت با اسکنر اثر انگشت

فرصت امروز: مایکروسافت با سرعت، «صفحه کلید مدرن» و جدیدش را با یک حسگر اثر انگشت خوان رونمایی کرد. این «صفحه کلید مدرن» جانشین صفحه کلید های سرفیس است و این دو نوع صفحه کلید کاملا یکسان به نظر می رسند و زبان طراحی «صفحه کلید مدرن» کاملا برگرفته از زبان طراحی «سرفیس کیبورد» است و همچنین مایکروسافت در ساخت آنها از آلومینیوم استفاده کرده و همانند سرفس کیبورد دارای بدنه ای باریک و رنگی بسیار جذاب است. تنها تغییر آن، حسگر اثر انگشت آن و آزاد بودن کاربر برای انتخاب نحوی اتصال کیبورد به دستگاه است.

این کیبورد هم از طریق کابل به دستگاه متصل می شود و هم می تواند با استفاده از بلوتوث به صورت بی سیم به دستگاه متصل شود، پس در نتیجه توانایی استفاده از یک کابل برای اتصال سیمی به جای اتصال بی سیم را داراست. مایکروسافت حسگر اثرانگشت را در کلید دوم ویندوز در سمت راست صفحه کلید جایگزین کرده است که می توان آن را برای ورود به ویندوز 10 و ورود به وب سایت های ویندوز HELLO مورد استفاده قرار داد. 

صفحه کلید مدرن جدید با بلوثوث نسخه 4.0 برای اتصال به دستگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و از این کیبورد روی هر دستگاهی با ویندوز 10، MacOS و آخرین نسخه از اندروید4.4.2 به بالا کار خواهد کرد. صفحه کلید مدرن به زودی با قیمت 129.99 دلار در دسترس قرار می گیرد و در بازار عرضه می شود و برنامه انتشار آن به طرز شگفت انگیزی بسیار سریع است.

باید گفت چند ماه گذشته، مایکروسافت صفحه کلید سرفیس را به قیمت 99 دلار عرضه کرده است. بنابر این 199.99 دلار برای خرید یک کیبورد بسیار زیاد است، اما باید اشاره کرد در حال حاضر«کیبورد مدرن» یکی از بهترین صفحه کلید ها برای دسکتاپ در بازار است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی