شنبه, 27 خرداد 1396 - 12:38

لوگوی جدید Skype و رهایی از ابرها

مایکروسافت در اوایل ماه جاری به طراحی مجدد رادیکال و اساسی لوگوی Skype پرداخت که حاصل آن دستیابی به ظاهری تازه با ویژگی هایی شبیه به نرم افزار Snapchat بود. مادامی که شرکت مشغول اجرای یک سری اصلاحات اساسی بر روی مجموعه نرم افزار های Skype خود است، در ادامه لوگوی جدید Skype نیز خود را از دست ابرهای پف آلود گذشته رها می کند.

به گزارش ام بی ای نیوز،Skype برای مدتی از بخشی از این لوگو استفاده کرده است اما ظاهرا این لوگو در شرایط کنونی کم کم شکل تایپ حروف در لوگوی شرکت مایکروسافت را به خود می گیرد. حالا دیگر لوگوی تازه Skype بیشتر شبیه به لوگوی دیگر نرم افزارها و خدمات مایکروسافت نظیر Office است و احتمالا حرکت شرکت به سوی تثبیت موقعیت Skype به عنوان نرم افزار ارتباطات کسب و کار را بازتاب می دهد.

تازه ترین نسخه به روز رسانی شده نرم افزار Skype متعلق به مایکروسافت شامل یک ویژگی برجسته و جدید می شود که برای کاربران فرصت به اشتراک گذاری روزانه داستان ها در قالب یک news feed را به وجود خواهد آورد. در ادامه امکان ارسال emoji در پاسخ به تماس های ویدیویی و تمرکز بسیار بیشتر بر روی مکالمات متن محور نیز فراهم می شود. هم اکنون می توانید بر روی سیستم عامل اندروید دسترسی فوری به دیزاین جدید Skype را تجربه کنید. در ادامه مایکروسافت نیز به زودی قصد احیای نرم افزار های ویندوز و iOS خود را دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی